Bank Respublika - Biznes portal Finance Time








   

 

1 USD 1.7001   1 EUR 2.0032   1 AED 0.4629   1 ARS 0.0975   1 AUD 1.3049   1 BRL 0.5097   1 BYN 0.8396   1 CAD 1.3298   1 CHF 1.7194   100 CLP 0.2663   1 CNY 0.2573   1 CZK 0.0779   1 DKK 0.2691   1 EGP 0.0952   1 GBP 2.2846   1 GEL 0.6654   1 HKD 0.2176   100 IDR 0.0125   1 ILS 0.4826   1 INR 0.0265   100 IRR 0.0042   100 JPY 1.5132   1 KGS 0.0244   100 KRW 0.1561   1 KWD 5.6285   1 KZT 0.0051   100 LBP 0.1124   1 MDL 0.0992   1 MXN 0.0889   1 MYR 0.4160   1 NOK 0.2049   1 NZD 1.1929   1 PLN 0.4743   1 RUB 0.0289   1 SAR 0.4533   1 SDR 2.4052   1 SEK 0.2014   1 SGD 1.2625   1 TJS 0.1927   1 TMT 0.4857   1 TRY 0.4379   1 TWD 0.0567   1 UAH 0.0620   100 UZS 0.0210   1 XAG 27.0541   1 XAU 2132.8264   1 XPD 1759.0850   1 XPT 1496.3430   1 ZAR 0.1260   
           
AMB kursu / Məzənnələr

 

 

Rəşad Cümşüdov

«NİKOİL» İKB-nin İnkişaf Departamentinin Direktoru
sual vermək
cavablara baxmaq
 
Dilarə Zamanova

«AtaHolding» ASC-nin Korporativ Kommunikasiyalar şöbəsinin rəisi
sual vermək
cavablara baxmaq
 
Oruc Ibrahimov

«AtaBank» ASC-nin Kommunikasiyalar və PR şöbəsinin rəisi
sual vermək
cavablara baxmaq
 
Əmək Bazarı üzrə Ekspert
Kseniya Trohimets

Mərkəzi Asiya və Qafqaz reqionu üzrə marketinq kuratoru, Jobs.Day.Az hh.ru ilə birgə layihəsi
sual vermək
cavablara baxmaq
















Bank Respublika

Ünvan: AZ1095, Bakı ş., Xaqani küç. 21
Tel.: (+994 12) 144, 598 08 00
Faks: (+994 12) 598 08 80
e-mail: Info@bankrespublika.az
http:// www.bankrespublika.az



Bakı şəhərində olan filiallar


“Ağa Neymətulla” şöbəsi
Ünvan: Bakı ş., Ağa Neymətulla küç. 38
Tel.: (+994 12) 567 82 01
Faks: (+994 12) 567 82 05
e-mail: Aganeymatullasp@BankRespublika.az

“Azadlıq” filialı
Ünvan: Bakı ş., Azadlıq pr. 149
Tel.: (+994 12) 440 19 49, 441 05 47
Faks: (+994 12) 441 09 50
e-mail: Azadlig@BankRespublika.az

“Azneft” filialı / Ofis24
Ünvan: Bakı ş., Neftçilər pr. 67
Tel.: (+994 12) 492 28 45, 492 65 80
Faks: (+994 12) 492 65 80
e-mail: Azneft@BankRespublika.az

“Bakıxanov” filialı
Ünvan: Bakı ş., Bakıxanov qəs., Gənclik küç. 126 C
Tel.: (+994 12) 429 66 00
Faks: (+994 12) 429 66 00
e-mail: Bakikhanov@BankRespublika.az

“Əhmədli” filialı
Ünvan: Bakı ş., Sarayevo küç. 18Q
Tel.: (+994 12) 370 44 00, 370 59 27
Faks: (+994 12) 370 44 00
e-mail: Ahmedli@BankRespublika.az

“Memar Əcəmi” şöbəsi
Ünvan: Bakı ş., Hüseynbala Əliyev küç. 24
Tel.: (+994 12) 569 47 62
Faks: (+994 12) 569 47 63
e-mail: Memaradjemisp@BankRespublika.az

“Mərkəz” filialı
Ünvan: Bakı ş., Xaqani küç. 14/16
Tel.: (+994 12) 493 47 30, 493 66 72, 493 20 89
Faks: (+994 12) 493 87 77
e-mail: Merkez@BankRespublika.az

“Neftçilər” filialı
Ünvan: Bakı ş., Q.Qarayev pr. 61C
Tel.: (+994 12) 421 92 12
Faks: (+994 12) 421 92 12
e-mail: Neftchiler@BankRespublika.az

“Nərimanov” filialı
Ünvan: Bakı ş., C.Cabbarlı küç. 38
Tel.: (+994 12) 596 15 00, 596 29 59, 596 24 61, 497 34 53
Faks: (+994 12) 596 15 00
e-mail: Narimanov@BankRespublika.az

“Nəsimi” filialı
Ünvan: Bakı ş., D.Əliyeva küç. 243
Tel.: (+994 12) 493 45 36, 493 46 35, 493 75 51
Faks: (+994 12) 493 46 35
e-mail: Nasimi@BankRespublika.az

“Yasamal” şöbəsi
Ünvan: Bakı ş., Şərifzadə küç. 75A
Tel.: (+994 12) 432 12 57
Faks: (+994 12) 432 17 09
e-mail: Yasamalsp@BankRespublika.az


Bölgələrdəki filiallar


“Abşeron” şöbəsi
Ünvan: Xırdalan ş., Bakı-Sumqayıt şossesi, 6-cı km.
Tel.: (+994 12) 349 00 00
e-mail: Absheron@BankRespublika.az

“Astara” filialı
Ünvan: Astara ş., Azərbaycan küç. 15A
Tel.: (+994 195) 5 44 14
e-mail: Astara@BankRespublika.az

“Bərdə” filialı
Ünvan: Bərdə ş., Nizami küç. 102 A
Tel.: (+994 110) 5 06 99
Faks: (+994 110) 5 06 99
e-mail: Barda@BankRespublika.az

“Cəlilabad” filialı
Ünvan: Cəlilabad ş., H.Əliyev pr. 161 B
Tel.: (+994 114) 5 01 01, 5 01 02
Faks: (+994 114) 5 01 03
e-mail: Jalilabad@BankRespublika.az

“Gəncə” filialı
Ünvan: Gəncə ş., Cavadxan (keçmiş Sabir) küç. 39
Tel.: (+994 22) 56 43 92, (+994 12) 418 76 70
Faks: (+994 22) 56 43 92
e-mail: Ganja@BankRespublika.az

“Goranboy” filialı
Ünvan: Goranboy ş., H.Əliyev küç. 25
Tel.: (+994 234) 5 14 02
e-mail: Goranboy@BankRespublika.az

“Göyçay” filialı
Ünvan: Göyçay ş., M.Ə.Rəsulzadə küç. 123
Tel.: (+994 167) 6 10 45 (+994 167) 6 10 46
e-mail: Goychay@BankRespublika.az

“Xaçmaz” filialı
Ünvan: Xaçmaz ş., N.Nərimanov küç. 49
Tel.: (+994 172) 5 00 23, 5 00 24, (+994 12) 418 89 23
Faks: (+994 172) 5 00 24
e-mail: Khachmaz@BankRespublika.az

“İmişli” filialı
Ünvan: İmişli ş., H.Əliyev pr. 138A
Tel.: (+994 154) 6 14 00, (+994 154) 6 14 05
e-mail: Imishli@BankRespublika.az

“Qax” filialı
Ünvan: Qax ş., İ.Mustafayev küç. 3
Tel.: (+994 144) 5 52 20
e-mail: Gakh@BankRespublika.az

“Quba” filialı
Ünvan: Quba ş., H.Əliyev pr. 156a
Tel.: (+994 169) 5 54 54, 5 02 88
Faks: (+994 169) 5 54 54
e-mail: Quba@BankRespublika.az .

“Lənkəran” filialı
Ünvan: Lənkəran ş., Ş.Axundov küç. 19
Tel.: (+994 171) 5 47 08, 5 47 25
Faks: (+994 171) 5 47 15
e-mail: Lenkeran@BankRespublika.az

“Masallı” filialı
Ünvan: Masallı ş., M.Talışxanov küç. 111
Tel.: (+994 151) 5 43 99
Faks: (+994 151) 5 43 69
e-mail: Masalli@BankRespublika.az

“Mingəçevir” filialı
Ünvan: Mingəçevir ş., H.Əliyev pr. 58A
Tel.: (+994 147) 5 77 32
Faks: (+994 147) 5 77 32
e-mail: Mingechevir@BankRespublika.az

“Sumqayıt” filialı
Ünvan: Sumqayıt ş., 45-ci məhəllə, N.Nərimanov küç. 1
Tel.: (+994 18) 642 41 14, (+994 12) 437 25 36
Faks: (+994 18) 644 24 41 Mobil: (+994 50) 250 88 84
e-mail: Sumgayit@BankRespublika.az

“Şəki” filialı
Ünvan: Şəki ş., M.Ə.Rəsulzadə küç. 180, 2-ci giriş
Tel.: (+994 177) 4 80 78
Faks: (+994 177) 4 80 78
e-mail: Sheki@BankRespublika.az

“Şəmkir” filialı
Ünvan: Şəmkir ş., 20 Yanvar küç. 7
Tel.: (+994 241) 5 35 18, (+994 12) 418 31 72
Faks: (+994 241) 5 35 19
e-mail: Shamkir@BankRespublika.az

“Şirvan” filialı
Ünvan: Şirvan ş., 20 Yanvar küç. 26A
Tel.: (+994 197) 5 66 88, (+994 12) 418 13 92
Faks: (+994 197) 5 66 33
e-mail: Shirvan@BankRespublika.az

“Yevlax” filialı
Ünvan: Yevlax ş., H.Əliyev pr. 12
Tel.: (+994 166) 6 23 42, (+994 166) 6 23 47, (+994 12) 418 25 56
Faks: (+994 166) 6 23 47
e-mail: Yevlax@BankRespublika.az

“Zaqatala” filialı
Ünvan: Zaqatala ş., F.Əmirov küç. 4
Tel.: (+994 174) 5 66 75, (+994 174) 5 22 65, (+994 174) 5 29 81
e-mail: Zagatala@BankRespublika.az





10.11.2017
Qoşqar Həsənov
“AtaSığorta” şirkətinin Idarə Heyətinin Sədr Müavini


21.11.2016
Cahangir Qənizadə
“AtaTexnologiya” şirkətinin layihələr departamentinin Direktoru
18.10.2017
Samir Musayev
Bank VTB (Azərbaycan)-ın Korporativ biznesin kreditləşməsi Idarəsinin Rəisi

26.08.2016
Nikoloz Şurqaia
“Nikoyl” İKB ASC-nin İdarə Heyətinin Sədri


13.02.2017
Anar Bayramov
A-Qroup Sığorta Şirkətinin İdarə Heyətinin Sədri


17.05.2016
Yusif Ağayev
“AlfaSığorta” ASC-nin Marketinq şöbəsinin rəisi

28.12.2016
Dilarə Zamanova
AtaHolding Korporativ Kommunikasiyalar şöbəsinin rəisi

20.11.2015
Vüsal Əliyev
“AtaTravel” MMC-nin Baş Direktoru



Company
About
Partners
Support
Products
Business catalog
Interview
Expert
Rating
Payment