Mastercard və "Baku Taxi" yenidən əməkdaşlıq edir: Sərnişinlərə 10% endirim!
Mastercard® Bakıda sərnişinlər üçün yeni faydalar təqdim etmək məqsədilə "Baku Taxi" ilə əməkdaşlığını davam etdirir.
Bakı, Azərbaycan – 19.03.2025: Mastercard® və "Baku Taxi" elektrik taksiləriləyeni və maraqlı əməkdaşlıqlarını elan edərək sərnişinlər üçün ümumi gediş haqqına 10% endirim təqdim edir.
Bu tərəfdaşlıq çərçivəsində bütün Mastercard® kart sahibləri, o cümlədən Bakıya səfər edən xarici turistlər, “Baku Taxi”nin elektrik taksillərin xidmətlərindən istifadə edərkən təhlükəsiz və rahat ödənişlər etməklə bu endirimdən yararlana bilərlər. Endirim Apple Pay və ya Google Pay vasitəsilə ödəniş edildikdə avtomatik olaraq ümumi məbləğə tətbiq olunacaq. Butəşəbbüs Mastercard-ın Azərbaycanda gündəlik əməliyyatları daha rahat və faydalı etmək öhdəliyini daha da gücləndirir.
"Azərbaycanda gündəlik ödənişləri daha asan və sərfəli etməyə davam etdiyimiz üçün çox şadıq. ‘Baku Taxi’ ilə tərəfdaşlığımız sayəsində yalnız ödəniş prosesini sadələşdirmir, eyni zamanda Bakıda taksi ilə səyahət təcrübəsini daha rahat və əlçatan edirik", – deyə Mastercard-ın Azərbaycan və Türkiyə üzrə baş meneceri Avşar Gürdal bildirib.
Bu əməkdaşlıq Mastercard-ın dünya üzrə milyonlarla insan üçün innovativ, təhlükəsiz və rahat ödəniş həlləri təqdim etmək öhdəliyinin bir hissəsidir. Mobil ödənişlərdən istifadənin artması fonunda Mastercard® yerli tərəfdaşlarla birlikdə gündəlik həyatın müxtəlif sahələrində dəyər yaratmaq üçün çalışmağa davam edir.
Ətraflı məlumatı mastercard.az saytından əldə edə bilərsiniz.
Mastercard haqqında
Mastercard 200-dən çox ölkə və ərazidə iqtisadiyyatları gücləndirir və insanların həyatını asanlaşdırır. Biz tərəfdaşlarımızla birlikdə hər kəsin rahatlığı hiss edə biləcəyidayanıqlı bir iqtisadiyyat qururuq. Təhlükəsiz, sadə, ağıllı və əlçatan tranzaksiyalar üçün geniş çeşiddə rəqəmsal ödəniş həllərini dəstəkləyirik. Bizim texnologiya və innovasiyalarımız, tərəfdaşlıqlarımız və şəbəkələrimiz insanlara, bizneslərə və hökumətlərə öz potensiallarını maksimum reallaşdırmağa kömək edən unikal məhsul və xidmətlər dəsti təqdim edir.